zarządzanie firmami, poszukuję!

zarządzanie firmami, poszukuję!

Witam wszystkich, szukam strony internetowej, gdzie znajdę wszystkie potrzebne informację na temat archiwizowania dokumentów.

prezesowa

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

roudee

Posty: 12

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Boberek

Posty: 5

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

cerybertion

Posty: 4

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

matckhew

Posty: 7

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać faktycznie sporo, lecz to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

emu45

Posty: 5