warsztat samochodowy Gdynia, dobra firma ?

warsztat samochodowy Gdynia, dobra firma ?

Znacie kogoś, kto oferuje lakiernictwo w Gdyni? Mam do pomalowania maskę i błotnik. Chcę żeby mi dobrze dopasowali lakier do tego starego, który mam.

12erBis

Posty: 1

 
Nie pamiętam gdzie to dokładnie było, ale korzystałem z usług warsztatu samochodowego w Gdyni i wymienili mi elementy zawieszenia i rozrząd. Jestem z nich zadowolony.

Saagerrak

Posty: 2

 
Jest warsztat, który ma w Gdyni lakiernictwo i można ich znaleźć tutaj https://autodobrucki.pl/. ogólnie mają więcej napraw, dlatego każdy coś dla siebie na pewno znajdzie.

TomekK

Posty: 2

 
Byłem u mechanika w Gdyni, który jako jedyny znalazł przyczynę braku mocy w aucie. Odsiedziałem mnóstwo warsztatów, lecz nikt nie wiedział, co się dzieje. Na szczęście ten jeden mi pomógł. Teraz już wiem, że sam sprzęt do diagnostyki to nie wszystko, bo konieczna jest jeszcze wiedza i bardzo olbrzymie doświadczenie w tym zawodzie.

Dyduszek

Posty: 19

 
Bez problemów można znaleźć lakiernictwo pojazdowe w Gdyni, albowiem firm tam nie brakuje. Trzeba po prostu dokładnie przejrzeć oferty. Należałoby wybierać takie firmy, jakie są niezmiernie dobrze przygotowane. Można zbadać opinie o nich i wybrać tych najlepszych.

345_14

Posty: 4

 
Jeżeli zleca się blacharstwo w Gdyni to trzeba sprawdzać czy korzystają tam z najnowszych rozwiązań, bo tylko wtedy nasz samochód jest w stu procentach bezpieczny. Dla mnie istotne są efekty, a nie tylko bardzo niskie ceny za usługę.

PucH2

Posty: 14

 
Jeśli zleca się blacharstwo w Gdyni to trzeba sprawdzać czy korzystają tam z najnowszych rozwiązań, bo tylko wtedy nasz samochód jest w stu procentach bezpieczny. Dla mnie ważne są efekty, a nie tylko bardzo niskie ceny za usługę.

Aniusiaaa1

Posty: 3