przewozy do Niemiec, dobra firma ?

przewozy do Niemiec, dobra firma ?

Znacie może jakieś firmy godne polecenia, które oferują busy pomorskie do Niemiec i Holandii? Chciałabym, aby mieli nowsze busy, które są wygodne, aby podróż przebiegała w komfortowych warunkach.

Pipek56

Posty: 1

 
Ja korzystam tylko z usług sprawdzonych firm, które zawsze poleca mi ktoś z rodziny czy znajomych. Kilka razy już spotkałem się z nieżyczliwymi i chamskimi kierowcami. Jeśli chcesz mogę Ci wysłać zdjęcie wizytówki sprawdzonej firmy, która oferuje przewozy do Niemiec.

zimek123456

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to polecam Ci tą firmę https://www.bus-do-niemiec.pl. Kierowcy są bardzo mili, zatrzymują się często na stacjach benzynowych. Poza tym busy są bardzo wygodne, co bardzo wpływa na komfort jazdy.

Strzała

Posty: 5

 
Cześć, powiem Ci, iż busy do Niemiec jeżdżą kilka razy w tygodniu. Przeważnie jest to co drugi dzień. Ja zawsze za każdym razem podróżuje z inną firmą, więc nie mogę Ci niczego polecić.

Nikuś23

Posty: 3

 
Busy do Niemiec powinny być przede wszystkim bezpieczne. Kierowcy za każdym razem powinni sprawdzać stan techniczny pojazdów. Ja już kiedyś pojechałam z pewną firmą i spędziliśmy przy granicy około 12 godzin, czekając na zastępczy transport.

Spirek

Posty: 14

 
Przewozy do Niemiec odbywają się bardzo często. Musiałabyś też dać znać z jakiego województwa jesteś. Na rynku jest tak wiele firm oferujących busy za granicę,że ciężko jest wybrać jedną.

Lupusx

Posty: 5