kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym wykonać?

MBsmoke

Posty: 1

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

090913123

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odnaleźć najważniejsze informację, a zarówno skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Wygodniś22

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to niesłychanie dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, pożądane byłoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Grabow12

Posty: 3

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

090913123

Posty: 3

 
Należałoby sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na sporo stronach możesz odszukać wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

TomekK

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Marioleczka

Posty: 7

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

eef12

Posty: 15