rolety wrocław, która firma ?

rolety wrocław, która firma ?

Mam cel budować dom energooszczędny. Teraz moje pytanie, które wybrać okna? Ile winny mieć komór żeby tam pasowały?

PaweL

Posty: 3

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są istotne. Znaczące również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, niemniej jednak obok na nieszczęście tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

Klarka34

Posty: 17

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

Klarka34

Posty: 4

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie winny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Istotne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie kłopotów macie możliwość zgłaszania tego o zwracania kasy.

grażyna33

Posty: 7

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i wiele na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

Lupusx

Posty: 5

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena powinna być zrównoważona, czyli nie płacimy za wiele, lecz też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, iż jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to faktycznie niezwykle wielkie oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

znamsienatym

Posty: 5

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bowiem poprzez nie ucieka niezmiernie mnóstwo ciepła, co znaczy, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, wobec tego wolę odnaleźć okna w porządnej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

CHatka-eKo

Posty: 5