producent roślin, jaki ?

producent roślin, jaki ?

Chce koło domu trawę ozdobną, niemniej jednak nie wiem czy to żąda jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

Czechu22

Posty: 3

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym wielu osobom zależy.

miko_poz

Posty: 5

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

eplaya

Posty: 14

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

090913123

Posty: 4

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, zatem każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

34034

Posty: 4

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, albowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, albowiem jest mniej wymagający.

andrew66

Posty: 11