sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeżeli znacie kogoś, kto jest fachowy i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

dobres34

Posty: 1

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

23-olinnn

Posty: 4

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, niemniej jednak trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bowiem wtedy takie fotografie są naprawdę o wiele ładniejsze.

pawel253

Posty: 6

 
U nas fachowa Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

namok

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Klara323

Posty: 4

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, wobec tego polecam wszystkim. Kosztuje to troszkę, ale efekt jest po prostu super, wobec tego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Nikuś23

Posty: 4

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo że mam sprzęt wart sporo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

pilka111

Posty: 10

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

czertwin

Posty: 3