Szukam laboratorium fotograficzne w Krakowie ?

Szukam laboratorium fotograficzne w Krakowie ?

Mam pytanko, gdzie korzystacie z usług kodak expres w krakowie, co możecie powiedzieć o jakości i obsłudze?

Czekam.

zuzanna

Posty: 11

 
Nareszcie jestem zadowolona ze zdjęć do dokumentów. Robiłam w m1 w krakowie. Po prostu nie muszę się już wstydzić swojego znienawidzonego starego zdjęcia. I tak się powinno to robić.

Andzia

Posty: 24

 
Widać, że pomału wszystko zaczyna się dobrze dziać. Wreszcie spasowałem sobie laboratorium fotograficzne w krakowie, które potrafi spełnić moje oczekiwania względem fotek. Jak nie ma dobrych maszyn, to nic nie zdziała. Teraz rzetelnie i nowocześnie znaczy z dobrym sprzętem. Tutaj tak jest, dlatego warto korzystać z ich usług.

Ajumer56

Posty: 23

 
Trzeba się troszkę znać na sprzęcie, jaki jest najlepszy. Wtedy kontaktujesz się z takim laboratorium fotograficznym i po prostu pytasz, czy taki sprzęt mają, w nowej hucie można liczyć na porządne usługi.

PucH2

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów w krakowie to tylko u tego fotografa http://fotograf-m1.pl.

Gorąco polecam, zawsze korzystam z jego usług.

kryzys

Posty: 19

 
Tak jest. Zresztą usługi takie nie są tanie, a rzetelne i nowoczesne laboratorium fotograficzne w krakowie, to nie jakaś nowość. Trzeba być jednak ostrożnym i zanim pierwszy raz się zdecyduje, to trochę o gościach poczytać.

Pendrzeec

Posty: 11

 
W tym miejscu zawsze wywołuję zdjęcia, oczywiście jak mam taką potrzebę, bo z reguły trzymam je na komputerze. Ten punkt kodak express w krakowie jest jednym z najlepszych, dlatego nie ma się co zastanawiać i szukać dalej.

Jarciok23

Posty: 29

 
Nigdy nie pozwoliłabym sobie robić odbitek czy korzystać z innych usług nieznanego mi laboratorium fotograficznego, w krakowie mam zaufane miejsce, które stale odwiedzam. W tej dziedzinie liczy się profesjonalna usługa. Teraz jest coraz więcej fachowców.

DDominikk

Posty: 16

 
U mnie było niestety na odwrót. Miało być profesjonalnie i niestety było do bani. Zdjęcia fatalnej jakości. Udałam się do innego laboratorium fotograficznego w nowej hucie i o dziwo okazało się, że tutaj się dało zrobić dobrze. Trzeba czytać opinie i nie iść do pierwszego lepszego fotografa.

Anesia

Posty: 21