laboratorium fotograficzne M1, jaka firma ?

laboratorium fotograficzne M1, jaka firma ?

Gdzie znajdę naprawdę dobre wywoływanie zdjęć w Nowej Hucie? Potrzebuję dobrego punktu, gdzie mogą dokonać też ewentualnych poprawek. Jak coś, dajcie znać. Sprawa dość pilna, więc z góry dziękuję za zainteresowanie.

Rocka2

Posty: 5

 
Mam w planach spróbowania sił w zdjęć. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wówczas dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bowiem jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

cecyli2

Posty: 16

 
Najlepsze powodowanie fotografii w M1 http://fotograf-m1.pl. Szczerze zlecam tylko tam, bo innym fotografom nie ufam. Już parę razy zawiodłem się, gdy potrzebowałem wywołać ważne dla mnie zdjęcia. Teraz mam zaufany punkt, który wszystkim polecam, ponieważ jest niesłychanie w porządku.

zoobbaa5

Posty: 9

 
Zwykle nie wywołuję zdjęć, więc raczej nie wiem, jaki punkt. Pod nosem mam jeden, ale nie mam o nim bladego pojęcia. Nawet nie wiem, ile teraz kosztują odbitki w Nowej Hucie. Ale to fajny pomysł, żeby wywołać zdjęcia z wypadu i umieścić w tradycyjnym albumie ;) teraz to chyba mało kto takie ma.

Mnert67

Posty: 8

 
Też dużo dobrego słyszałem o laboratorium fotograficznym M1. Na razie kompletuję zdjęcia do powodowania i będę musiał sięgnąć z jakiegoś profesjonalnego punktu.

Watuniaa

Posty: 15

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, dlatego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

pawel253

Posty: 19

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bo już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak odpowiednie, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą ilość zdjęć do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

Vivuser

Posty: 29

 
Coraz gorzej w tej dziedzinie. Nie ma się czym zachwycić. Też będę musiała poszukać wywoływania zdjęć w Krakowie, dlatego poczekam aż dacie znać :) czekam z niecierpliwością.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Jakość zdjęć zależy nie tylko od nas, jak je wykonamy, ale od sprzętu, na jakim są one wywoływane. Można poczytać o tym na wielu rzetelnych stronach o fotografii. Dlatego ja też zdobyłam się na przeglądnięcie opinii o każdym laboratorium fotograficznym w Nowej Hucie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na marne. Przy większej ilości odbitek, trochę trzeba za nie zapłacić.

dariuszzz

Posty: 6

 
Jak będę musiał zamówić odbitki w Krakowie, to na pewno sprawdzę wasze propozycje. Na co dzień temat mnie za bardzo nie interesuje, ale po ostatnich wakacjach i wywołanych fotkach będę musiał zmienić usługodawcę ;) cennik ma wygórowany, a jakość wcale nie jest jakaś nadzwyczajna.

Kwatuszek

Posty: 11