pizza katowice, polecicie ?

pizza katowice, polecicie ?

Gdzie pozyskam najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był rzeczywiście szczególny. Może macie, jakąś restaurację do jakiej uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

setka33

Posty: 1

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Jasio234

Posty: 3

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Częstokroć jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

Pendrzec

Posty: 23

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, iż jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Darth9

Posty: 19

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

pawel253

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest niesłychanie rodzinny. Można korzystać z przeróżnych planszówek, co daje szansa spędzenia sporo czasu ze znajomymi lub rodziną.

dof77

Posty: 13

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

namok

Posty: 2